KONST / Litografier / Färglitografi 14235276
nr 1423 5276
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Signerad, numrerad 19/130. Färglitografi. Bladets mått: 48x62, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:22:18
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare